Ošetření výrobků

Nedoporučujeme používat k ošetřování našich výrobků VODU !!! Může dojít k poškození struktury dřeva, případně k nekontrolovatelným a neodstranitelným vadám zbarvení. Na tyto následné závady se záruka nevztahuje.


Doporučené prostředky na údržbu výrobků


PNZ Leštěnka k oživení nábytku světlá 100ml

Ošetřovací prostředek na dřevo a umělé hmoty. Chrání, čistí, ošetřuje a zakrývá zešedlá místa, rýhy, škrábance a otlačeniny. Vyrábí se ve světlém a tmavém odstínu.

PNZ Vosk na nábytek

(PNZ - möbel-wachs)

PNZ Vosk na nábytek přirozeným způsobem ošetřuje dřevo, propůjčuje mu přirozenou krásu. Má difuzní schopnost, působí antistaticky a chrání před vlhkostí. V dlouhodobém časovém úseku nahrazuje veškeré leštěnky a na povrchu nezůstávají otisky prstů.

Použití: K ochraně a ošetření nábytku, polic, obkladů, zábradlí, dveří, dřevořezeb, skulptur a korku.

Zpracování: Nanáší se v tenké vrstvě hadříkem nepouštějícím vlákna. Po dokonalém zaschnutí je možné povrch vyleštit do vysokého lesku

Balení: 75ml, 500 ml

Včelí vosk na dřevo - přírodní produkt pro ošetření nábytku a dřeva

Výrobek čistí a uchovává dřevo lakované i impregnované, chrání před vlhkostí a povětrnostními podmínkami. Díky přírodním složkám vyživuje a zdůrazňuje barvu nábytku, parket, obložení apod. Vosková vrstva chrání proti mechanickému poškození.

Způsob použití včelího vosku na nábytek

Povrch dřeva musí být čistý a suchý. Zatřepejte a naneste rovnoměrně na měkký hadřík a přetřete s ním dřevo. Nechte působit několik minut. Rozleštěte.